AktualityiOSiPhoneNovinky

Třetina nových uživatelů Applu v Evropě přechází z Androidu

Snaha Applu přinutit uživatele, kteří dosud používali Android, přejít právě k jejich produktům se začíná vyplácet. Podle nových dat z prvního kvartálu letošního roku je celých 33 % nákupů nových iPhonů v Evropě uskutečněno právě lidmi, kteří se rozhodli změnit operační systém. Podle šéfa Applu Tima Cooka je tento podíl vyšší, než který mohli sledovat v předchozích kvartálech a letech. Není náhodou, že nejvíc migrantů přinesl za poslední 3 roky právě současný iPhone 6 a iPhone 6 Plus.
miniatura
Uživatelé se u něj totiž dočkali dlouho očekávané vetší úhlopříčky, což mělo na úspěchu největší podíl. Uživatelé operačního systému Android jsou převážně zvyklí na obří obrazovky, které nabízí snad všechny vlajkové lodě největších konkurentů Applu. K podpoření tohoto trendu Apple dokonce vydal vlastní manuál, kde krok za krokem popisuje, jak správně přenést data a zálohy mezi operačními systémy.
Pokud se vás tato situace též týká, podělte se s námi o vaše zkušenosti při migraci na jablečnou platformu.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button