Novinky

TRANSCEND JetDrive Go 500: Záloha vašeho iPhonu snadno a rychle

Společnost Transcend uvádí na trh další novinku, kterou ocení všichni uživatelé zařízení s iOS. Trancend JetDrive Go 500 je flash disk s rychlým USB 3.1 na jednom konci a Lightning konektorem na druhém. Jeho služby nejvíce oceníte při kopírování dat z iPhonu do Macbooku či vytváření kompletních záloh. Přítomnost rychlého rozhraní USB 3.1 zajišťuje rychlou komunikaci s platformami Mac a PC. U USB rozhraní je přenosová rychlost až 130 MB/s, což znamená schopnost zkopírovat např. film o velikosti 4 GB za 28 vteřin.

unspecified

Přenosová rychlost skrze Lightning činí v průměru 20 MB/s. Pro zajištění kompatibility je Lightning konektor prodloužen. Díky tomu lze pohodlně používat JetDrive Go 500 i v případě, kdy je mobilní zařízení vybaveno ochranným krytem o větší tloušťce. Certifikace Apple MFi zaručuje, že JetDrive Go 500 plně podporuje zařízení založená na systému iOS. Flash paměť se hodí k produktům Apple také z hlediska designu – stačí se podívat na vzhled paměti a dostupné barvy (zlatá a stříbrná).

Vytvoření zálohy a její pozdější synchronizace jsou jednoduché úkony při použití speciální aplikace JetDrive Go. Aplikace je dostupná zdarma v obchodu App Store. Doporučené ceny JetDrive Go 500 činí 1 700,- s DPH pro provedení 32 GB a 2 400,- s DPH pro variantu 64 GB.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button