Novinky

TP-LINK NC250: Cloudová kamera s nočním viděním funkcí WiFi repeateru

Společnost TP-LINK uvedla na český trh kameru NC250 s možností denního i nočního provozu a vysokým rozlišením.

Bezdrátově připojená kamera s ukládáním záznamu do cloudu se hodí nejen k denní i noční ostraze majetku, ale i jako pomůcka při péči o děti či seniory. Kameru lze ovládat na dálku přes internet nebo pomocí mobilní aplikace. Zařízení slouží i jako opakovač WiFi signálu pro rozšíření nebo posílení místní sítě.

Snímek obrazovky 2016-03-17 v 20.14.58

Domácnost, kancelář, chata i děti pod dohledem

Cloudová kamera TP-LINK NC250 pracuje jako bezdrátové monitorovací zařízení s bezplatným streamováním obrazu v reálném čase. Produkt je vybaven snímači pohybu a zvuku, které reagují na změny ve sledovaném prostoru. V případě zachycení nežádoucí události kamera zašle uživateli upozornění e-mailem. Dosah kamery je díky systému pro noční vidění 5,5 metru za světla i ve tmě. Snímání ve vysokém rozlišení zaručuje ostrý a zřetelný obraz, jehož parametry lze přizpůsobit  okolnímu prostředí.

Cloudové řešení přístupné z libovolného zařízení

Obraz z kamery putuje na cloudový server tplinkcloud.com, kde může být po přihlášení k  uživatelskému účtu k dispozici pro libovolné zařízení připojené k internetu. Přenos dat probíhá prostřednictvím bezdrátové sítě rychlostí až 300 Mbit/s, což zajišťuje plynulý záznam videa bez jakýchkoliv prodlev.

Snímek obrazovky 2016-03-17 v 20.14.36

Vedle sledování a řízení z počítače připojeného k internetu je možné kameru NC250 ovládat prostřednictvím mobilní aplikace tpCamera pro tablety a chytré telefony se systémem iOS a Android. Aplikace umožňuje kameru ovládat, sledovat přenášený obraz a pořizovat videozáznam nebo fotografie.

Kamera NC250 je již nyní k dispozici v prodejní síti partnerů společnosti
TP-LINK a to za doporučenou koncovou cenu 1899 Kč.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Zdravíčko, tuto kameru/kamery zvažuju nasadit do prodejny s oblečením, jak dlouhý záznam mi umožní TP-Link Cloud? Můžu vytvořit 7 denní kontinuální záznam?

    1. Dobrý den, bohužel tuto kameru jsme neměli možnost otestovat. U nižšího modelu bylo možné záznam videa ukládat přímo do smartphonu/tabletu. Ve vašem případě bych doporučil kameru připojit k NASu, kde nebudete nijak limitován. Zda to bude umožňovat právě tato kamera bohužel netuším…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button