Videa

TOP 5 příslušenství pro iPhone + bonus (video)

Za uplynulé týdny se nám sešla slušná hromada produktů na testování a proto jsme se rozhodli vybrat ty nejlepší z nich a představit je v samostatném videu. Díl „TOP 5 příslušenství pro iPhone“ můžete brát jako předzvěst chystaných recenzí a videopohledů, které budeme publikovat v následujících dnech.

TOP 5 příslušenství pro iPhone (a Android) + bonus

Za poslední dobu se mi sešlo celkem dost gadgetů na testování. Ty nejlepší z nich vám představím v tomto videu. Pokud vás zajímají podrobné informace, navštivte rubriku recenze na webu www.CeskyMac.cz !! Omluvte mou zhoršenou vyjadřovací schopnost, video vzniklo zcela spontánně a bez jakýchkoli příprav!!

Do nejužšího výběru těch nejlepších gadgetů a příslušenství se dostal celodenní monitor aktivity Mio Slice, čtečka paměťových karet Transcend (recenze), Bluetooth reproduktor Lamax Sounder SO-1, chytrá váha iHealth CORE HS6, bezkonkurenčně nejlepší kryt pro iPhone 7/Plus od společnosti Peel a detektor čerstvosti masa Foodsniffer. K většině zmíněných gadgetů připravíme samostatná videa, která doplní „plnotučné“ recenze, na jaké jste u nás zvyklí.

Budeme moc rádi, když nám dáte zpětnou vazbu a prozradíte nám, jaká videa vás nejvíce zajímají a jakým se naopak máme vyvarovat. „Peace and GizLife“ 🙂

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

3 Komentáře

  1. „…Jestli máte iPhone máte smůlu…“
    Perfektná hláška!!! ?????

    1. Ani teraz to neplatí!
      NFC, bezkáblove nabíjanie, prehnaná tenkosť zariadenia, atď… sú len nepodstatné veci. Komerčné oblbováky.

Close