TOP 5 příslušenství pro iPhone + bonus (video)

TOP 5 příslušenství pro iPhone + bonus (video)

Za uplynulé týdny se nám sešla slušná hromada produktů na testování a proto jsme se rozhodli vybrat ty nejlepší z nich a představit je v samostatném videu. Díl „TOP 5 příslušenství pro iPhone“ můžete brát jako předzvěst chystaných recenzí a videopohledů, které budeme publikovat v následujících dnech.

Do nejužšího výběru těch nejlepších gadgetů a příslušenství se dostal celodenní monitor aktivity Mio Slice, čtečka paměťových karet Transcend (recenze), Bluetooth reproduktor Lamax Sounder SO-1, chytrá váha iHealth CORE HS6, bezkonkurenčně nejlepší kryt pro iPhone 7/Plus od společnosti Peel a detektor čerstvosti masa Foodsniffer. K většině zmíněných gadgetů připravíme samostatná videa, která doplní „plnotučné“ recenze, na jaké jste u nás zvyklí.

Budeme moc rádi, když nám dáte zpětnou vazbu a prozradíte nám, jaká videa vás nejvíce zajímají a jakým se naopak máme vyvarovat. „Peace and GizLife“ 🙂

Autor

Richard Streit
Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

3 comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.