Novinky

Tohle si nemůžete nechat ujít. Microsoft Office pro Mac nebyly nikdy levnější

Ať už jste profesionál, student nebo běžný uživatel, vždy můžete těžit z produktivních nástrojů, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Mezi nejoblíbenější sadu kancelářských aplikací patří dlouhodobě Microsoft Office, kterou si můžete v rámci květnové akce na Godeal24 pořídit za atraktivní ceny. Zkrátka nepřijdou ani uživatelé Macu, kteří si mohou vybrat Microsoft Office 2019 Home & Business pro Mac pouhých 28,99 Eur.

Možná vás mohlo napadnout, že Microsoft Office 2019 nepatří mezi nejnovější verze této kancelářské sady, ovšem pro nenáročné uživatele jde stále o dostatečně výkonný software, který se zároveň hodí instalovat na starší stroje. Je také dobré vědět, že MS Office 2019 zahrnuje všechny nejdůležitější aplikace, jako je například Word, Excel, Powerpoint, Outlook či OneNote ve variantách určených pro počítače s operačním systémem macOS.

Jestli vás ale tolik netlačí rozpočet a můžete si dovolit o něco vyšší investici, pak byste měli rovnou sáhnout po Microsoft Office 2021 pro Mac za pouhých 79,69 Eur (běžná cena činí 299 Eur). Uživatelé strojů s Windows pak za stejnou sadu nástrojů Microsoft Office 2021 pro PC zaplatí dokonce pouhých 27,25 Eur. Licenční klíče jsou rozesílány bezprostředně po úspěšném zaplacení objednávky, takže máte vždy jistotu, že nebudete muset nikdy čekat a rovnou máte všechny aplikace k dispozici.

Nakopněte svou produktivitu s MS Office za super ceny

Pokud chcete z vašeho PC vyždímat maximum, neobejdete se bez operačního systému Windows 11 Professional. Doživotní licenci lze nyní na Godeal24 pořídit za 13,25 Eur, což z toho činí jen těžko odolatelnou nabídku. Windows 11 Pro je nejnovější verzí systému od společnosti Microsoft, která nabízí řadu vychytaných funkcí pro zvýšenou bezpečnost, lepší produktivitu a dokonce zde dostanete také pomocnou ruku od umělé inteligence. Ta je zde zastoupena formou nástroje Windows Copilot, který vám pomůže například s generováním obsahu, chytrým filtrováním pošty či tvorbou poutavých prezentací a pracovních dokumentů.

Windows licence podle vašeho gusta

Výhodné balíčky s 62% slevou (slevový kód: MAC62)

Další užitečné nástroje pro Mac

Až 50 % sleva na další produkty od Microsoftu (slevový kód: MAC50)

Na Godeal24 můžete pravidelně ušetřit spousty peněz díky slevám a nejrůznějším prodejním akcím. Hlavním prodejním artiklem jsou licenční klíče na produkty z dílny společnosti Microsoft, ale najdete zde také spousty jiných programů a nástrojů za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si dlouhodobě zakládá na tom, aby nakupování bylo co nejsnazší a zákazník nemusel nikdy na nic čekat. To v praxi znamená, že jakmile dojde k řádnému zaplacení objednávky, licenční klíče jsou okamžitě odeslány na e-mail zákazníka. Spolehlivost obchodu podtrhuje hodnocení na platformě TrustPilot, kde si Godeal24 dlouhodobě drží 98% spokojenost. Všichni zákazníci mají navíc nárok na zákaznickou podporu, která je dostupná 24/7 prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button