Novinky

Tisková zpráva: Soutěž “Free to play” o nejlepší iOS herní aplikaci

ioscompetitionRingier Axel Springer spouští ve střední a východní Evropě soutěž “Free to play” o nejlepší iOS herní aplikaci 

Ringier Axel Springer zve vysoce motivované jednotlivce i týmy především z oblasti střední a východní Evropy, aby se zapojili do soutěže “Free to play”. Od 6. května 2013 mohou potenciální účastníci přihlašovat jednu i více her, které vyvinuli pro operační systém iOS.

Vítěz soutěže získá od společnosti Ringier Axel Springer výhru v hotovosti ve výši 20 000 eur a zároveň inzertní prostor v celkové hodnotě 500 000 eur v tištěných i online titulech vydavatelství v Polsku, České republice, Srbsku a na Slovensku.

Účastníci soutěže se mohou registrovat na www.ioscompetition.com až do 15. září 2013 – do tohoto termínu také musí odevzdat svoje hry. Každá přihlášená hra musí být minimálně v základní verzi určená ke stažení zdarma – proto také „Free to play“. Vítěz soutěže se zaváže postoupit 50% podíl z následných zisků z hry společnosti Ringier Axel Springer, za což získá reklamní prostor a promotion.

Patrick Boos, ředitel sekce Digital společnosti Ringier Axel Springer Media AG, dodává: “Chceme oslovit talentované a motivované vývojáře ve střední a východní Evropě a spolupracovat s nimi při rozvoji jejich inovativních nápadů. Vítězi poskytneme kromě finanční výhry také značný reklamní prostor v našich tištěných, ale především online titulech, což dělá tuto soutěž tak zajímavou.“

Porota, sestávající ze zástupců společností Ringier Axel Springer z Polska, České republiky, Slovenska a Srbska, vyhlásí vítěze soutěže 1. listopadu 2013.

Více informací o podmínkách, pravidlech, ochraně informací atd. v rámci soutěže najdete na www.ioscompetition.com.

Ringier Axel Springer CZ je multimediální vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tištěné tituly čte více než 3,8 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě a významný podíl dosahuje i na internetu.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice také virtuální mobilní operátor BLESKmobil a dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button