Novinky

Tip na hru: Total War – Gold Edition

Empire: Total War - Gold Edition - Feral Interactive Ltd

[appstore id=”523621533″]

Ve strategickém žánru stále více ubývá opravdu velkých, vysokorozpočtových titulů. Důvod je poměrně jednoduchý: o strategie už není takový zájem jako kdysi a vcelku slušně hratelná RTS se dá dnes udělat i s omezeným rozpočtem. Takže to velcí hráči ani moc nezkoušejí, protože většinou dokážou navíc nabídnout akorát lepší zpracování. Čest výjimkám.

Když se ale řekne velkolepá strategie, velké množství – možná dokonce většina – hráčů si představí léty osvědčenou sérii Total War. Jak skvělá byla správa říše a válčení v Shogunovi, Medievalu a Rome! Tyhle hry prostě nabízejí více přidané hodnoty než jiné. A dosud je vždy byla radost hrát.

Masovění herní produkce však udělalo milovníkům Total War nejednu vrásku na čele. Vývojářské studio Creative Assembly koupila SEGA a už už jsme ho v nočních můrách viděli, jak programuje hry na konzole či automaty, nejlépe ještě zaštítěné právě značkou Total War. Naštěstí nic z toho nenastalo – zatím. Australané dlouho a v klidu pracovali na nejnovějším přírůstku do série, nikam nespěchali a vydali skutečně kompletní produkt se vším všudy. Recenze napoví, že se to vyplatilo.

Zdroj:Bonusweb

Empire: Total War - Gold Edition - Feral Interactive Ltd

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button