Aplikace MacNovinky

Tip na hru – Sims 2 Super Collection

Po delší odmlce na Český Mac vracím rubriku s tipy na hry a aplikace pro platformu Mac a iOS. Nebude se vždy jednat o slevové akce, ale o aplikace, které Vás mohou zaujmout zajímavým obsahem, poměrem užitek/cena. Nevyhneme se též novinkám, které stojí za povšimnutí či aplikacím, které sám rád využívám.

sims2-02

První vlaštovkou budiž dobře známá hra The Sims 2, tentokrát v podání balíku s podtitulem The Sims 2 Super Collection, který obsahuje všechny oficiální přídavky a datadisky, které byly do hry kdy uvolněny.

Balík obsahuje:

 • základní hru The Sims 2
 • rozšíření University, Nightlife, Open for Business, Pets, Seasons, Bon Voyage, Family Fun Stuff, Glamour Life Stuff, Happy Holiday Stuff

Obsah však není jedinou devízou, hra byla znovu přepracována výhradně pro Mac App Store. Těšit se tak můžeme na plnou podporu nativních rozlišení, včetně Retina displejů, na lepší výkon, a hromadu vylepšení a oprav.

Můžeme tak znovu zažít se svými Simíky jejich celý život, plný nejrůznějších okamžiků. Vytvoříme si vlastní domy, čtvrti, dynastie, a budeme rozvíjet životy našich Simíků. Též je možné importovat sousedství z SimCity 4 Deluxe.

Hra vyžaduje následující minimální systémové požadavky:

 • 2,2 GHz procesor
 • 4 GB RAM
 • 10 GB volného místa na disku
 • grafická karta ATI Radeon HD 3870, Nvidia GeForce 8800, Intel HD 3000 s minimálně 256 MB VRAM

Upozornění: Následující grafické karty nejsou podporovány:

 • ATI RADEON HD 2600 a starší, NVIDIA 8600M, 9400 a starší, Integrovaná Intel GMA 950, Integrovaná Intel X3100

 

The Sims 2 Super Collection stáhněte za 26,99€ na Mac App Store

stahnout-mac-app-store

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

6 Komentáře

 1. Ahoj, předevčírem jsem si zakoupila tuto hru a včera jsem jí normálně hrála a dneska, když jsem jí chtěla spustit tak nejde 🙁 Uměl by mi prosím někdo poradit?

 2. Dobrý den, zakoupila jsem si The Sims super Collection ale nevím, jak mám nastavit hru do češtiny na macu. Poradíte mi prosím ?

  1. Dobrý den, mám stejný problém. Zakoupila jsem si The Sims 2 Super Collection a nemůžu přijít na to, jak hru nastavit do českého jazyka, i když je v App Store čeština uvedena. Návody na internetu jsou buď pro PC s operačním systémem Windows, nebo je to na The Sims nainstalované z CD.
   Dostalo se Vám odpovědi nebo rady, jak nastavit češtinu? Budu moc ráda za pomoc. Moc děkuji.

   1. Dobrý den, uz vám někdo poradil, jak nastavit hru na češtinu? Mam stejný problém a nevím co s tím.

  2. Dobrý den, uz vám někdo poradil, jak nastavit hru na češtinu? Mam stejný problém a nevím co s tím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button