Novinky

S tímhle architekti nepočítali: Zaměstnanci v novém sídle Applu vrážejí do skleněných výplní v kancelářích

Zdá se, že nedávno otevřený Apple Campus 2, který se má stát novým hlavním sídlem společnosti, má díky svému futuristickému provedení jednu vadu na kráse. Podle zprávy, kterou vydal web Mashable totiž zaměstnanci, kteří se v současné době ve svém novém pracovišti zabydlují, bojují se všudypřítomnými skleněnými tabulemi. Internetový magazín, který s touto informací přišel velmi často vydává odlehčené články s podobnou tématikou. Zajímavé ovšem je, že se stejnou zprávou přišla také respektovaná agentura Bloomberg.

Budova ve tvaru gigantického prstence není sklem jen opláštěna. Z průhledných tabulí jsou údajně vyrobeny také překážky oddělující jednotlivé pracovní kóje. Osoba obeznámena s kuriózním problémem agentuře Bloomberg vypověděla, o několika případech, kdy zaměstnanec zakoukaný do svého iPhonu do jedné ze skleněných výplní narazil.

Tady bude pracovat 12 tisíc zaměstnanců Applu. Podívejte se na fotky z nového sídla společnosti

Někteří zaměstnanci tak údajně začali na skleněné tabule vylepovat výstražná upozornění. Po chvílí ovšem byly tyto samolepky odstraněny, protože prý kazí estetický vzhled budovy. Pokud tak pracovníci nevymyslí způsob, jak na skleněné výplně ve svých kancelářích upozorňovat a zároveň nenarušovat čistý design zbrusu nových kanceláří, nezbývá zaměstnancům nic jiného, než se zbavit závislosti na smartphonu, který sami stvořili.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button