SeriályTapety

Tapeta na týden #67 (Samsung Galaxy S8 speciál)

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeny pro použití na displejích iPhonu, Macu, iPadu a Apple Watch. Doufáme, že i tentokrát se trefíme do vkusu a alespoň jedna tapeta si najde místo na displeji vašeho zařízení.

samsung_galaxy_s8_qhd_droidviews_07

Stáhnout tapetu pro iPhone

samsung_galaxy_s8_qhd_droidviews_11

Stáhnout tapetu pro iPhone

samsung_galaxy_s8_qhd_droidviews_13

Stáhnout tapetu pro iPhone

samsung_galaxy_s8_fhd_droidviews_04

Stáhnout tapetu (2160 x 1920 pixelů)Galaxy-S8-wallpaper-3

Stáhnout tapetu pro iPhone

Galaxy-S8-wallpaper-10j

Stáhnout tapetu pro iPhone

Galaxy-S8-wallpaper-11j

Stáhnout tapetu pro iPhone

Galaxy-S8-wallpaper-12j

Stáhnout tapetu pro iPhone

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close