Ke staženíTapety

Tapeta na týden #44

sky-wallpaper-splash-mock-up-593x363

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeny pro použití na displejích iPhonu, Macu, iPadu a Apple Watch.

forest-river-mountain-wood-sky-cloud-nature-fall-34-iphone6-plus-wallpaper-576x1024Stáhnout pro iPhone

papers-co-ni07-night-drive-car-light-red-dark-34-iphone6-plus-wallpaper-576x1024Stáhnout pro iPhone

river-entertainment-nature-city-34-iphone6-plus-wallpaper-576x1024Stáhnout pro iPhone

space-star-night-sky-fall-nature-wood-34-iphone6-plus-wallpaper-576x1024Stáhnout pro iPhone

sky-rainbow-cloud-sunset-nature-34-iphone6-plus-wallpaper-576x1024Stáhnout pro iPhone

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close