Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #22

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu a iPadu.

První obrázek je abstraktního charakteru evokující strukturu tekutého kovu. díky přechodu tmavých barev s minimem rušivých prvků se skvěle hodí pro nastavení na domovskou obrazovku.

liquidmetal-wallpaper-selection-72

iPhone
iPad

 

Druhá tapeta se nese v duchu nekonečné prázdnoty a vesmírných těles. Díky chytře zvoleným odstínům laděných do tmavých tónů bude vypadat skvěle na všech zařízeních. Tapetu doporučujeme nastavit na zamykací obrazovku, kde bude vypadat naprosto skvěle.

atmosfera-wallpaper-selection-72iPhone
iPad

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button