Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #14

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První z dvojice tapeta potěší všechny milovníky abstrakce. Povedená ilustrace ztvárňující jeskyni se skvěle hodí na zamykací obrazovku. Obzvláště ji doporučujeme všem majitelům zařízení v barevné variantě Space Grey.

wallpaper-selection-trikonica-ispazio-iphone-ipadiPhone
iPad

Druhá tapeta je určena pro všechny, kteří obdivují pravidelnost a jednoduchost. Příjemná grafika a pečlivě slazené barvy jsou doslova pastvou pro oči. Zda se rozhodnete pro nastavení na zamykací či úvodní obrazovku zůstane pouze na vás.

Wallpaper-Selection-59-mitosi-ispazio-iphone-ipadiPhone
iPad

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button