iOSiPadiPhoneKe staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #13

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První tapeta vyobrazuje pobřeží s horskými útvary. Příjemná grafika a pečlivě slazené barvy jsou doslova pastvou pro oči. Zda se rozhodnete pro nastavení na zamykací či úvodní obrazovku zůstane pouze na vás.

Painted-Mountain-ispazio-wallpaper-selection-67iPhone
iPad

Druhý kousek úžasným dílem kontrastu vodní hladiny a horizontu při západu slunce. Výrazné kontrasty tuto tapetu předurčují pro nastavení na zamykací obrazovku.

Wallpaper-Selection-67-orizzonteiPhone
iPad

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku “Uložit obrázek”. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku “Uložit obrázek jako…”

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button