Tapety

Tapeta na týden #129

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Tentokrát vám přinášíme kvarteto abstraktních tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnějším. Tapety jsou určeny především pro použití na displejích iPhonu, ale lze je samozřejmě použít i pro iPad nebo Apple Watch. Doufáme, že i tentokrát se trefíme do vkusu a alespoň jedna tapeta si najde místo na displeji vašeho zařízení. Výběr pochází z kolekce, kterou publikoval twitterový účet iEdit Walls.

Jak tapety stáhnout?

Jednoduše. Po kliknutí na jednotlivé obrázky se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button