iPadiPhoneKe staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #11

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První tapeta znázorňuje planetární systém v kreslené grafice. Jednoduchost a pastelové barvy ji předurčují pro nastavení na úvodní obrazovku, kde nijak nenaruší vaše pečlivě seskládané ikony nainstalovaných aplikaci.

Snímek obrazovky 2016-01-25 v 19.38.21iPhone
iPad
Apple Watch

Druhý kousek představuje záři. Citlivě slazené odstíny modré s jemnými přechody do oranžové navozují příjemný pocit. Skvěle se proto hodí na zamykací obrazovku.

ispazio18iPhone
iPad
Apple Watch

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

2 Komentáře

    1. Moc nás těší, že jsme se opět trefili do vkusu. Snad se nám to podaří i v dalších dílech. 🙂

Close