Novinky

Taková nabídka se neodmítá. Doživotní licence Microsoft Office 2021 pro Mac i Windows již od 24 Eur

Používání počítačů nám zásadně ulehčuje život. A to bez ohledu na to, zda děláte základní úkony či řídíte firmu. Dříve či později však přijdete na to, že se neobejdete bez softwaru a dalších nástrojů. Abyste mohli kvalitně psát, editovat, provádět výpočty či vytvářet poutavé prezentace, bude to vyžadovat kvalitní kancelářský balík. Těch existuje celá řada, nicméně král je jen jeden. Word, Excel či PowerPoint od Microsoftu se staly průmyslovými standardy, bez nichž sice přežijete, ale s nimi je to rozhodně lepší.

Microsoft se snaží v posledních letech tlačit svou službu Office 365, nicméně ne každému vyhovuje model s předplatným. Naštěstí si pořád můžete pořídit Microsoft Office Professional 2021 za pouhých 24,25 Eur, který obsahuje všechny základní nástroje jako je Word, Excel, Outlook, Access, Publisher a OneNote. V případě, že chcete verzi Microsoft Office Home & Business For Mac 2021, vyjde vás to na 28,99 Eur. To je více než 90% sleva z běžné ceny samostatné licence, kterou lze získat během srpnového výprodeje u Godeal24.

Vždy se jedná o jednorázový nákup, což znamená, že se tu nekoná žádné předplatné či jiné pravidelné poplatky. Jakmile provedete objednávku a zaplatíte, bezprostředně vám bude odeslán licenční klíč k softwaru, který si můžete stáhnout a nainstalovat na libovolné zařízení.

TOP nabídka měsíce na Godeal24

Sady licencí Windows a Microsoft Office

Výhodné balíčky Windows & Microsoft Office (slevový kód “GG62”)

Sleva až 50 na další licence Windows a Office (slevový kód “GG50”)

Užitečné nástroje pro váš počítač

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a pěněz díky zlevněným licencím. Kromě produktů z dílny Microsoft zde naleznete zabezpečovací software a další užitečné nástroje. Pořídit si můžete také různé licence operačního systému Windows za naprosto bezkonkurenční ceny.

Vždy se zároveň můžete spolehnout na bezproblémový nákup s bezprostředním digitálním doručením do vašeho mailu. O solidnosti internetového obchodu Godeal24 hovoří také nezávislé hodnocení spokojenosti 98 % na platformě TrustPilot. Všichni zákazníci navíc dostávají přístup k technické podpoře, která je dostupná 24/7 na e-mailové adrese service(zavináč)godeal24.com. Godeal24 se všem nakupujícím navíc zavazuje doživotním prodejním servisem. 

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button