Novinky

T-Mobile se připojuje k oslavám 100 let republiky. K této příležitosti vyhlásil soutěž o stovky cen

Společnost T-Mobile se připojuje k oslavám 100 let republiky a při příležitosti osmičkového výročí obdaruje stovky svých zákazníků. S prvním říjnovým dnem startuje soutěž „Párty století“, která potrvá až do středy 31. října. Zákazníci se do ní mohou zapojit v aplikaci Můj T-Mobile a také na facebookové stránce. Těšit se mohou na stovky výher po dobu celého měsíce.

Jak bude soutěž probíhat?

Princip soutěže je jednoduchý. Každý týden T-Mobile vyhlásí jednu tipovací otázku spojenou se zákazníky a dvaadvacetiletou historií a T-Mobile v České republice. Soutěžící, kteří budou se svým tipem nejblíže správné odpovědi, T-Mobile odmění jednou ze stovek zajímavých výher.

Již více než 22 let jsme součástí novodobé české historie a za svůj úspěch vděčíme našim zákazníkům a jejich přízni, proto toto významné výročí chceme oslavit právě s nimi,říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů společnosti T-Mobile.

Zákazníci s tarifním řešením i předplacenou kartou Twist se mohou těšit mimo jiné na tyto výhry:

  • StreamOn balíček na měsíc zdarma, kdy mohou u 25 vybraných mobilních aplikací neomezeně konzumovat obsah, aniž by jim aplikace spotřebovávaly data ze standardního limitu nebo balíčku
  • 1GB mobilních dat na měsíc zdarma
  • volné vstupenky na fotbalový zápas Česko-Slovensko 
  • černé Galaxy Watch BT 42mm od společnosti Samsung

Zákazníci využívající služby T-Mobile TV mohou navíc soutěžit o HBO balíčky zdarma. Na facebookové stránce T-Mobile CZ je připravena soutěž o limitovanou edici PS4 Game of Thrones, která jinak na trhu není volně k dostání. Kromě toho sto nejrychlejších zákazníků s předplacenou kartou Twist získá každý den v posledních 10 říjnových dnech 100 % kreditu navíc při dobití v aplikaci Můj T-Mobile. Navíc celý měsíc si všichni zákazníci mohou stahovat 10 nejoblíbenějších československých hitů v uvítacích tonech zdarma. 

K soutěži vznikla také speciální microsite, na jejíž přípravě T-Mobile spolupracoval s kreativní agenturou Proboston Creative a kterou spustil v pondělí 1. října. 

Zdroj
TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button