Novinky

T-Mobile Chytré auto nabídne asistenční služby v ceně. V červnu může být vaše za pouhou korunu

T-Mobile nepřestává s vylepšováním své služby Chytré auto, která dokáže díky speciálnímu příslušenství s rozhraním OBD proměnit každý automobil na chytrý. Čerstvě oznámená novinka se vztahuje k rozšíření nabídky o možnost využití asistenčních služeb. Pikantní na tom je, že řidiči se mohou spolehnout na pomoc nejen na našem území, ale i v členských zemích Evropské unie. Rozšíření se vztahuje na všechny stávající a nové uživatele služby Chytré auto.

Na asistenční služby, které pomohou v nesnázích, se mohou od 1. června 2018 spolehnout všichni zákazníci, kteří si pořídí Chytré auto od T-Mobile. Získají je jak noví, tak i stávající uživatelé a to zdarma v rámci svého paušálu či předplacenky. Pro T-Mobile asistenční služby v hodnotě 1 500 Kč/rok zajišťuje společnost ÚAMK (Ústřední Auto Moto Klub), která zlidověla pod označením „Žlutí andělé“ a je tradičním poskytovatelem asistenčních služeb a partnerem motoristů nejen na území České republiky, ale i v Evropě.

Asistenční služby zahrnují mimo jiné příjezd, odjezd a práci mechanika při problémech na cestách, odtah v případě poruchy, zapůjčení náhradního vozidla, náhradní ubytování nebo náhradní dopravu pro posádku a non-stop informační linku v českém a anglickém jazyce.

Blíží se prázdniny a s nimi i moment, kdy Češi vyrazí na dovolené v tuzemsku i do zahraničí. Díky novince v podobě asistenčních služeb zdarma, dříve představenému WiFi připojení pro celou posádku a akční ceně za zařízení, která v červnu činí jen 1 Kč, je teď ta nejlepší chvíle na pořízení Chytrého auta,“ vysvětluje Ota Mráz, senior manažer DT Connected Car Hub. „Jsem si jistý, že WiFi ocení při cestě na dovolenou děti a asistenční služby zase v případě potíží jejich rodiče.

Noví i stávající zákazníci si mohou službu aktivovat stažením nejnovější verze aplikace Chytré auto z Google Play a AppStore a akceptováním podmínek. Asistenční služby je možné využívat 24 hodin po jejich aktivaci.

Tarif Chytré auto WiFi standard přináší datový limit 5 GB za 249 Kč měsíčně, verze WiFi premium nabízí 20 GB dat ze 499 Kč/měsíc a standardní cena zařízení činí 499, respektive 1 499 Kč (v průběhu června však 1 Kč). K dispozici je i varianta bez připojení k internetu, která do mobilní aplikace rovněž přenáší například informace o stylu jízdy, poloze, trase pohybu, poruchách nebo stavu baterie.

T-Mobile Chytré auto pro vás aktuálně testujeme a brzy se můžete těšit na podrobnou recenzi. Těšit se tak můžete na detailní seznámení se všemi funkcemi a možnostmi využití, který je opravdu požehnaně.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button