Novinky

SteelSeries Rival 700: Chytrá herní myš s programovatelným OLED displejem a hmatovou odezvou

Společnost SteelSeries představila další ze svých novinek, která je určena příznivcům počítačových her. Jde o chytrou herní myš s komerčním označením Rival 700. Jako první na světě nabízí plně přizpůsobitelný OLED displej, hmatovou zpětnou vazbu a vyměnitelné prvky. Propojení hry s herní myší Rival 700 prostřednictvím individuálně nastavitelného OLED displeje umožňuje hráčům zobrazit jejich statistiky, profily, nastavení CPI, vlastní logo nebo jiné animace. Myš disponuje hmatovou zpětnou vazbou, poskytující nový prostor pro upozornění ve hře. Pomocí SteelSeries Engine si hráč může přizpůsobit různé aspekty ve hře například varování na nízký stav života, upozornění časovačů apod.

Snímek obrazovky 2016-01-12 v 18.51.53

Mezi další přednosti myší patří ergonomické tvarování pro maximální komfort, kterému přispívá povrch se zvýšenou texturou na bocích. K hraní lze využít sedmi odolných tlačítek, nechybí pochopitelně ani tradiční podsvícené logo společnosti a scrollovací kolečko. Výrobce při vývoji myslel na individuální potřeby uživatelů, což vyústilo v několik možností konfigurace. Hráči mají na výběr z milionů barevných variant podsvícení či možnosti výměny vrchního krytu s různými povrchy a designem. Za více než příjemný bonus můžeme označit odjímatelný senzorový modul pro budoucí upgrade bez nutnosti koupě celé myši.

Snímek obrazovky 2016-01-12 v 18.52.24

Součástí balení jsou dva kabely, které lze použít například pro rychlejší přepojení mezi notebookem a stolním počítačem. Funkční plejádu uzavírá nulová hardwarová akcelerace s přesností 1:1 a rozlišení až 16 000 CPI s odezvou pod 1 ms. SteelSeries Rival 700 bude k dispozici v průběhu letošního jara za doporučenou cenu 2 999 Kč.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button