Novinky

SteelSeries Rival 3 je nová herní bezdrátová myš s dlouhou výdrží a netradičně pojatým nastavením hmotnosti

Společnost SteelSeries představila novou herní myš Rival 3 Wireless. Ta nabízí duální bezdrátové připojení, dlouhou výdrž baterie a energeticky efektivní herní senzor za rozumné peníze.

SteelSeries Rival 3 Wireless je první herní myší SteelSeries, která využívá nový optický senzor TrueMove Air, který má vynikat nízkými energetickými nároky. V kombinaci s technologií Quantum 2.0 poskytuje více než 400 hodin výdrže na jedno nabití. Dalším benefitem je automatická optimalizace kanálů připojení. Tím je zajištěna stabilita v důsledku přenosu dat přes vysoké i nízké frekvence. Quantum 2.0 se stará o to, že pokud dojde k narušení kanálu, myš plynule přepne na jiný bez ztráty připojení.

Zdroj: SteelSeries

USB přijímač využívající 2,4GHz síť nabízí 1000Hz polling rate a ultra nízkou odezvu 1 ms tedy hodnoty, které lze najít standardně u drátových modelů. Další příjemnou vlastností je možnost konektivity prostřednictvím Bluetooth 5.0.

Vlastní SteelSeries senzor TrueMove Air vyvinutý ve spolupráci s renomovaným výrobcem PixArt disponuje 18 000 CPI, 400 IPS a akcelerací 40 G, a to v obou režimech připojení. Stejně jako TrueMove Pro v Sensei Ten, TrueMove Air eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a nadzvednutí.

Zdroj: SteelSeries

Telo samotné myši je vyrobeno z odolného polymeru, který má vydržet i hrubší zacházení. Nejinak tomu je v případě mechanických spínačů dimenzovaných na 60 milionu kliknutí. Hmotnost modelu lze upravit poněkud netradičně využitím jedné či dvou AAA baterií. Dvě baterie znamenají delší výdrž a 106 g zatímco jedna redukuje výdrž a hmotnost na 95 g.

Zdroj: SteelSeries

Integrovaná paměť myši umožnuje uložení až 5 uživatelských profilů plně nastavitelných ve zdarma dodávané aplikaci SteelSeries Engine, která je dostupná pro macOS a Windows. SteelSeries Rival 3 Wireles lze již nyní objednat prostřednictvím webu výrobce za 59,99 Eur včetně daně (zhruba 1 650 Kč) a nákladů na dopravu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button