Novinky

SteelSeries odhaluje novou sérii čelenek pro headsety Arctis

Společnost SteelSeries odhaluje novou sérii čelenek pro headsety Arctis. Ve spolupráci s umělci a designery nabízí kompletní linii originálně navržených motivů se sytými barvami a herně laděným designem, které mění Arctis v unikátní sluchátka.

SteelSeries_headbands_2

„Inspirovány uměním herních návrhářů a vášní pouličních umělců, reprezentují nové čelenky Arctis spojení krásy, kultury a hraní,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO. „Design headsetu se probouzí k životu s čelenkami. Spolupracujeme se světoznámými umělci a společně s našimi vlastními designery a inženýry tak můžeme přinést příslušenství, které přemění Arctis na jedinečný kousek vypadající lépe než jakýkoli jiný herní headset na trhu.“

SteelSeries_headbands_1

Součástí Arctis kolekce jsou tak unikátní návrhy od uznávaných umělců jako jsou Lauren Asta či ThankYouX. Lauren Asta rozdělila svůj čas mezi svůj domov San Francisko a Chicago, sídlo SteelSeries. Její velké a výrazné nástěnné malby jsou inspirovány těmito městy a její série čelenek reprezentuje lásku k herní komunitě. ThankYouX si své jméno udělal barevnými a ikonickými sprejovými malbami na ulicích Los Angeles. Série jeho čelenek je inspirována přímo headsetem Arctis.

Do nové série byly dále vybrány i motivy přímo od designerů SteelSeries, a to tři barevné návrhy „Glacier“, „Solar“ a „Winter Night“ a tři návrhy se vzory „Crushed snow“, „Crushed Dawn“ a „Crushed Dusk“.

SteelSeries_headbands_3

Navíc herní komunita nyní dostává možnost vybrat další design z devíti variant od umělců „Design by Humans“ inspirovaných hraním a kulturou, ze které sami pochází, prostřednictvím webového hlasování na této adrese. Kompletní portfolio příslušenství k headsetu Arctis je ke zhlédnutí zde.

Čelenky pro headsety Arctis jsou na trhu k dispozici prostřednictvím oficiálního webu SteelSeries  za 14,99 dolarů.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button