Novinky

“Projekťák” Steva Jobse, osobní trenér Jaromíra Jágra, ale i nevyzpytatelný Kazma. Startup Summit láká na zajímavá jména

Už ve středu se změní prostory nejvyšší restaurace v Praze v pankráckém City Tower v místo neobvyklých setkání. Dvoudenní Startup & Smartup Summit totiž představí řadu mezinárodních i domácích osobností, mezi nimi například projektového manažera z teamu Steva Jobse – známého mezinárodního investora Mariusze Jarzebowského, který působil s americkou legendou ze Sillicon Valley ve firmách NeXT a Apple. Hledání osobní motivace a její udržování bude tématem Mariana Jelínka, který byl dlouhodobým osobním trenérem nezničitelného Jaromíra Jágra. Překvapením jistě bude také vystoupení mediálního provokatéra Kazmy Kazmitche.

vizual_prezentace_sts_sms

Dvoudenní konference představí budoucnost konektivity v podání dvou předních českých korporací – Škoda Auto a O2 v unikátní diskusi CEO O2 Tomáše Budníka a Andre Wehnera, Chief Digital Officera domácí automobilové jedničky. Jiskřící výměnu názorů vzbudí debata manažerů Taxify, Liftago, BlaBlaCar s Jankem Rubešem (Stream.cz) i Janem Havlíkem, který se na Ministerstvu průmyslu a obchodu specializuje mimo jiné na sdílenou ekonomiku. Na akci nebudou chybět kromě startupů také investoři, korporátní manažeři, primátoři a starostové, mezi nimi i Adriana Krnáčová, primátorka hlavního města Prahy, která akci udělila svou záštitu.

startupsummit_web_204_2015

“Letošní Summit má nakročeno k mezinárodnímu formátu, představuje řadu neotřelých zahraničních i domácích speakerů v neobvyklých kombinacích a především efektivně podporuje networking napříč účastníky akce,” říká Václav Pavlečka, CEO fondu Air Ventures, který je spolupořadatel akce. “Startupy budou mít možnost prezentovat se před řadou potenciálních investorů, mohou se ucházet o pozornost médií. Naše filosofie je zpřístupnit jim summit prostřednictvím takzvaného “pitche”, díky kterému se akce mohou účastnit zdarma,” dodává manažer akce Ondřej Hoza.

startupsummit_web_2048px-147

Kompletní program dvoudenní klíčové akce pro českou startupovou scénu je k dispozici na webových stránkách www.startupsummit.cz, kde jsou v prodeji také poslední vstupenky.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button