Novinky

Spotify pokračuje v zavádění funkce pro offline poslech hudby z Apple Watch

Přehrávání hudby ze Spotify prostřednictvím Apple Watch v offline režimu, je dlouhou dobu nejžádanější funkcí na této streamovací platformě. Po letech slibů a odkladů se rozhodla švédská společnost potěšit své fanoušky a na svém blogu vydala oficiální zprávu v níž oznamuje implementaci funkce pro stažení hudby do interní paměti Apple Watch.

Od této chvíle uběhl již měsíc, nicméně přístup k nové funkci má doslova hrstka vybraných šťastlivců. To se má ovšem už velice brzy změnit. Spotify totiž vydalo novou aktualizaci (8.6.40) pro iOS, která má tuto novinku integrovanou. Ve skutečnosti je ale zpřístupnění možnosti stažení muziky do hodinek vázáno na serverovou službu. To v praxi znamená, že velká část uživatelů funkci nemá stále k dispozici.

Na diskuzních fórech se proto množí zkušenosti uživatelů, kteří si vyměňují vlastní postřehy. Pokud máte na svém iPhonu staženou poslední aktualizaci aplikace Spotify a možnost stažení hudby do Apple Watch zde pořád nemáte, můžete vyzkoušet tip několika uživatelů na Redditu, kteří doporučují odhlášení a opětovné přihlášení do mobilní aplikace.

Foto: Unsplash / autor: Omid Armin

Funkci umožňující stažení hudby do Apple Watch vyhlíželi uživatelé Spotify již řadu let. První verze aplikace pro watchOS se objevila v roce 2017, ovšem tehdy fungovala pouze jako dálkový ovladač přehrávače. Následně se k tomu přidala funkce pro streamování hudby, kde však bylo nutné spojení s mateřským iPhonem či alespoň přístup na Wi-Fi. Díky současnému vylepšení se Spotify prakticky dostalo na stejnou úroveň jako Apple Music, kde funkce stažení do hodinek existuje delší dobu.

Už máte ve Spotify aktivní funkci pro stažení hudby do paměti Appel Watch, nebo stále na tuto vychytávku čekáte?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button