Novinky

Společnost TP-LINK představila miniaturní powerbanku s líbivým designem

Společnost TP-LINK na český trh uvádí další produkt z řady příslušenství pro mobilní zařízení. Jde o powerbanku s označením TL-PB2600, která je určena k nouzovému dobíjení chytrých telefonů a tabletů. Novinka nabízí kapacitu 2600 mAh a mezi její klíčové vlastnosti se řadí miniaturní rozměry,  elegantní design a šestinásobná ochrana pro bezpečnost zdroje. Kapesní akumulátor TL-PB2600 nabízí výstupní proud 1A, přičemž na jedno své nabití umožňuje téměř plně dobít většinu běžných chytrých telefonů. Hodí se také pro nouzové napájení náročnějších zařízení jako je například tablet, a to po dobu nutnou k dokončení či bezpečnému uložení rozdělané práce.

Snímek obrazovky 2016-01-14 v 19.49.15Díky miniaturním rozměrům je možné nosit TL-PB2600 neustále při sobě v kapse, kabelce či školním batohu. Kvalitní obvody využité při konstrukci TL-PB2600 výrazně snižují ztráty při nabíjení a umožňují power bance dosahovat až 90% energetické účinnosti, což podstatně snižuje její tepelné zatížení. Proti poškození samotného zdroje i připojeného zařízení je kapesní akumulátor TL-PB2600 vybaven ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podvybití a přehřátí. Powerbanka TL-PB2600 je již k dispozici v prodejní síti partnerů společnosti TP-LINK a to za doporučenou koncovou cenu 359 Kč.

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button