Novinky

Společnost QNAP představila Qmiix, multiplatformní řešení pro automatizaci a digitální transformaci

Společnost QNAP uvedla Qmiix, nové automatizační řešení, které funguje napříč platformami. Qmiix je integrační platforma jako služba (iPaaS), která uživatelům pomáhá automatizovat pracovní postupy, které vyžadují interakce mezi různými aplikacemi na nejrůznějších platformách. Qmiix uživatelům dále umožňuje efektivně vytvářet automatizované pracovní postupy napříč platformami pro opakující se úlohy. 

Komunikace a interakce mezi různými digitálními systémy je velmi důležitá při digitální transformaci,“ uvedl Aseem Manmualiya, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Vizí společnosti QNAP pro Qmiix je to, že může sloužit jako most pro propojení různých aplikací. Jakmile uživatelé připojí aplikace nebo software ke Qmiix, mohou snadno vytvářet účinné pracovní postupy pro automatizaci opakujících se úkolů a zvýšit tak produktivitu.

Qmiix v současné době podporuje připojení ke službám cloudového úložiště, jako je Disk Google, Dropbox a OneDrive, ale také aplikace soukromých úložišť v zařízeních QNAP NAS, jako je File Station. Uživatelé mohou jednoduše vytvářet a spravovat pracovní postupy pro přenos souborů z jednoho úložiště do jiného prostřednictvím webového prohlížeče nebo aplikací pro Android a iOS. Navíc Qmiix podporuje aplikace pro odesílání zpráv, jako je Slack, Line a Twilio, takže uživatelé mohou dostávat oznámení o souborech odeslaných do sdílených složek v zařízeních NAS. Dnes byl na trh uveden také produkt Qmiix Agent pro QNAP NAS. Qmiix Agent funguje jako most mezi Qmiix a zařízeními QNAP NAS a bude brzy k dispozici ke stažení z QTS App Center.

Dostupnost a požadavky

Qmiix bude brzy k dispozici na následujících platformách:

 • Web: 
  • Microsoft IE 11.0 nebo novější
  • Google Chrome 50 nebo novější
  • Mozilla Firefox 50 nebo novější
  • Safari 6.16 nebo novější
 • Android – Google Play:
  • Android 7.01 nebo novější
 • iOS – App Store:
  • 11.4.1 nebo novější
 • Qmiix Agent bude brzy k dispozici ke stažení z QTS App Center.
  • Kterýkoli model NAS s QTS 4.4.1 nebo novější.

Společnost QNAP zve každého, aby se přidal k této digitální transformaci na základě dnešního uvedení beta verze Qmiix. Beta verze Qmiix bude k dispozici na webu a v platformě pro Android a iOS. První uživatelé beta verze budou pak dostanou možnost vyzkoušet si prémiové funkce zdarma.

Nadále také pokračuje program uživatelské zpětné vazby Qmiix s cílem aplikaci dále vylepšovat a zajistit komplexnější a bezpečnější uživatelský zážitek. Uživatelé s nejpraktičtější zpětnou vazbou obdrží zdarma NAS  TS-328.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close