Novinky

Společnost QNAP představila novou řadu síťových úložišť NAS se čtyřjádrovým procesorem

Společnost QNAP Systems představila nový čtyřjádrový NAS řady TS-x31K (patří sem tyto modely TS-131, TS-231 a TS-431), který poskytuje centralizované zálohování a správu dat, snadný přístup k souborům, jejich sdílení a řadu multimediálních aplikací.

Recenze QNAP TS-351: všestranný NAS pro domácnost a firmy

Řada TS-x31K je vybavena čtyřjádrovým procesorem 1,7 GHz zajišťujícím více než dostatečný výkon pro většinu uživatelů. S 1GB RAM, Gigabit LAN (1 pozice: jeden port GbE; 2 pozice a 4 pozice: dva porty GbE), SATA 6 Gb/s a 256-bitové šifrování AES nabízí TS-x31K rychlé a stabilní připojení. Celá řada TS-x31K je také vybavena beznástrojovými a uzamykatelnými diskovými pozicemi a usnadňuje instalaci a zároveň zajišťuje bezpečnost a zabezpečení disků.

Zdroj: QNAP

Řada čtyřjádrových zařízení TS-x31K zefektivňuje domácí úložiště a multimediální aplikace a umožňuje uživatelům praktické využití a potěšení z osobního cloudu. Uživatelé mohou snadno přistupovat k souborům, spravovat je a sdílet je pomocí intuitivního uživatelského rozhraní a také snadno přistupovat k souborům vzdáleně pomocí specializovaných mobilních aplikací,“ prohlásil Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

Zdroj: QNAP

Řada TS-x31K je komplexní domácí datové centrum, které poskytuje vyvážené ukládání, sdílení, zálohování, synchronizaci a ochranu dat. Uživatelé mohou pravidelně zálohovat data ze svých počítačů s Windows či macOS a z mobilních zařízení a dále chránit svá zálohovaná data uložením do jiného zařízení NAS nebo cloudových úložišť jako kopie mimo pracoviště pomocí HBS (Hybrid Backup Sync). Uživatelé mohou povolit ochranu pomocí snímků, aby účinně zmírnili hrozbu ransomwaru a rychle obnovili soubory do dříve zaznamenaných stavů.

Zdroj: QNAP

Model TS-x31K nabízí celou řadou multimediálních aplikací, jako je Photo Station, Video Station a Music Station, což uživatelům umožní jednoduše spravovat a prohlížet bohaté multimediální kolekce. Uživatelé mohou také ze zařízení TS-x31K udělat Plex Media Server. Mezi užitečnější funkce patří: použití Surveillance Station k vytvoření bezpečného sledovacího systému; Qsync dokáže automaticky synchronizovat soubory mezi NAS, mobilními telefony a počítači. Uživatelé mohou také snadno vzdáleně přistupovat k zařízení TS-x31K pomocí speciálních mobilních aplikací a služby myQNAPcloud.

Klíčové specifikace

TS-131K: Stolní model; 1 pozice, čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL-214 1,7 GHz, 1GB RAM; rychlovýměnné 3,5″ pozice SATA 6 Gb/s; 1 x port GbE, 3 x porty USB 3.2 Gen 1

TS-231K: Stolní model; 2 pozice, čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL-214 1,7 GHz, 1GB RAM; rychlovýměnné 3,5″ pozice SATA 6 Gb/s; 2 x porty GbE, 3 x porty USB 3.2 Gen 1

TS-431K: Stolní model; 4 pozice, čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL-214 1,7 GHz, 1GB RAM; rychlovýměnné 3,5″ pozice SATA 6 Gb/s; 2 x porty GbE, 3 x porty USB 3.2 Gen 1

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button