AktualityNovinky

Společnost ADATA představila tři užitečné novinky z řady Apple Series

Společnost ADATA představila několik novinek zaměřených na Apple produkty. Řada Apple Series se nově rozrůstá o tři paměťové moduly, které byly vyvinuty s ohledem na aktuální situaci panující okolo jablečných zařízení.

【ADATA】Apple Series product images, left to right i-Memory SD Card, i-Memory UE710 Flash drive, UC350 Type-C OTG dual connector Flash drive (2) (1)

První z nich nese komerční označení UE710. Jedná se o flash disk se dvěma konektory kombinující rozhraní Apple Lighting a USB 3.0. Nabízí tak pohodlný přenos dat mezi iOS zařízeními jakými jsou iPhone či iPad a počítači Mac nebo PC s Windows. Součástí je aplikace i-Memory, která nabízí uživatelsky přívětivé funkce na správu obsahu. K dispozici je v kapacitách 32, 64 nebo 128 GB.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 2.17.15

Další novinkou je karta i-Memory SD, která byla exkluzivně navržena pro Macbook Air za účelem rozšíření úložné kapacity. Karta se chová podobně jako sekundární SSD úložiště. Vysokou přenosovou rychlost zajišťují MLC flash paměti. Maximální rychlost čtení/zápisu činí až 95 MB/s a 60 MB/s. Na pultech obchodů se objeví varianta s poměrně slušnou kapacitou 256 GB.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 2.17.09

Posledním přírůstkem se stal flash disk UC350 obsahující rozhraní USB Type-C. Mezi jeho největší výhody se řadí reverzibilní konektor, který garantuje intuitivní připojování. Největší zájem o něj jistě projeví majitelé nového Macbooku, na jehož těle se nachází pouze jeden port USB Type-C. Na výběr bude z variant o kapacitě 32 a 64 GB.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 2.17.25

Tisková zpráva

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button