AktualityNovinky

Spigen začal nabízet příslušenství pro iPhone 6s a ukázal jeho růžovou variantu

Známý výrobce příslušenství Spigen na svých stránkách začal nabízet ochranné kryty pro modely iPhone 6s a 6s Plus. Pro oba smartphony má na svém e-shopu vytvořeny samostatné kategorie, což naznačuje jeho připravenost na zářijovou premiéru. Z této situace vyplývá, že Apple bude stále ctít svou produktovou strategii a designové změny se odehrají až v příštím roce s nástupem iPhonu 7.

Snímek obrazovky 2015-08-26 v 19.49.31

Ve světě mobilní elektroniky se v podstatě nejedná o nic zásadního, výrobci doplňků totiž s předstihem dostávají makety či předprodukční kusy pro potřeby vývoje a plánování. Spigen ovšem prozradil i další věc, která se týká nedávno medializovaného úniku nové barevné varianty Rose Gold. Díky tomu je již nyní jasné, že dřívější spekulace pocházely od důvěryhodného zdroje a Apple se skutečně rozhodl pro rozšíření barevné palety. Výrobce tím zřejmě hodlá cílit na něžnější část publika a čínskou klientelu, u které jsou podobné odstíny velmi žádané.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button