AktualityNovinky

Spigen začal nabízet kryt pro iPhone 6s s možností bezdrátového nabíjení

Společnost Spigen představila novinku v podobě ochranného krytu pro iPhone 6s/Plus s označením Tough Armor Volt. Jak už první část názvu napovídá, půjde o odolný kousek, jehož posláním je zabránit mechanickému poškození při nechtěném pádu na tvrdou podložku. Stežejní funkcí je ovšem integrovaná technologie pro bezdrátové nabíjení s podporou standardu Qi.

1Po nasazení iPhone 6s půjde napájet skrze běžně dostupné bezdrátové nabíječky, kterých je na současném trhu více než dostatek. Potenciální zákazníky jistě potěší kompatibilita s loňskými modely iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Co se týče ceny, tak v případě varianty pro iPhone 6s si připravte částku 29,99 USD (zhruba 750 Kč).

2Obaly a další příslušenství od firmy Spigen jsou mezi uživateli velice populární díky svému kvalitnímu zpracování a smyslu pro detail. Kryt Toucht Armor Volt je znašeho pohledu skvělou volbou pro všechny, kteří hledají vhodnou ochranu pro svého kapesního miláčka a zároveň touží po možnosti bezdrátového dobíjení.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button