AktualityNovinkyWatch

Spigen Rugged Armor Case: Brnění pro hodinky Apple Watch

Hodinky Apple Watch patří mezi příslušenství, které je primárně slouží jako společník při outdoorových aktivitách. V průběhu sportování ovšem může dojít k nechtěnému poškození těla hodinek, což s ohledem na pořizovací cenu není příliš žádoucí. Společnost Spigen proto přináší vlastní řešení v podobě speciálního krytu s názvem Rugged Armor.

spiegen

Nasazený kryt obepíná celé tělo hodinek a všechny ovládací prvky včetně digitální korunky. Mírně vystupující hrana zároveň chrání krycí sklo displeje, což považujeme za největší benefit. Pouzdro je vyrobeno z odolného termoplastického polyuratenu (TPU), což zaručuje celkovou robustnost. Součástí prodejního balení je kromě krytu je stojánek a dvě fólie na displej. Příjemným překvapením je cena, která činí přijatelných 22 USD (zhruba 550 Kč) včetně dokovací stanice. Z našeho pohledu se jedná o praktický doplněk, který ocení každý uživatel, co s Apple Watch rád sportuje a často s nimi vyráží do nepříliš příznivých podmínek.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button