NovinkySoutěž

Soutěž o iPod shuffle

V souvislosti s uvedením nové verze portálu Český Mac byla vyhlášena soutěž o jeden iPod shuffle v barevném provedení dle Vašeho výběru a s možností gravírování.

Jediné co pro získání nejmenšího z iPodů musíte udělat je pokusit se odhadnout celkový počet unikátních návštěvníků na portálu Český Mac od 1.1.2012 do dnešního dne včetně, tedy do 11.8.2014. Malou nápovědou budiž sekce Inzerce na Českém Macu.

Tipující s nejbližším odhadem bude odměněn zmíněným iPodem shuffle. Uzávěrka soutěže je do konce přístího týdne, tedy do 23:59 hodin 24.8.2014. Vaše tipy vkládejte do komentářů pod příspěvek. Každý registrovaný uživatel může tipovat pouze jednou. Po vyhodnocení soutěže bude výherce kontaktován a domluveno barevné provedení a případné gravírování. Následně bude iPod objednán a zaslán na adresu výherce.

produktova-rada-ipod-shuffle

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button