Novinky

Služba Curve přijde v roce 2019 se spoustou novinek, včetně podpory Apple Pay

Aplikace Curve je s námi již více než 3 roky a od té doby se stala velice populární. Pokud tuto službu neznáte, tak vězte, že se jedná o jednu z nejužitečnějších platebních aplikací pro iOS. A jak to celé funguje? Do aplikace Curve si nahrajete své aktuální platební karty a poté už jen v aplikaci zvolíte, jakou kartou chcete platit. Curve vám k tomu dá samozřejmě také i jejich kartu (Mastercard), pomocí které vždy platíte. Služba je tedy určena lidem, kteří mají spoustu karet a chtějí si ušetřit místo v peněžence. 

Co nás ale čeká v roce 2019? Novinek bude více než dost a možná se dá říci, že příští rok bude z hlediska novinek v Curve dost zásadní. Před pár dny totiž z Curve odeslali oficiální email, který o novinkách informuje.

Kovové karty (Metal cards)

Curve chystá na další rok kovové karty, jako má například Revolut. Ty budou dostupné pro platící zákazníky Curve Black.

Více benefitů

Ke Curve Black kartám bude automaticky k dispozici globální, zdravotní pojištění.

Posílání peněz na přímo uživatelům

Budoucí rok by také mělo být možné posílat peníze vašim kamarádům, kteří už také mají Curve. Poslané peníze se budu zřejmě ukládat přímo na Curve kartu

Rozdělení transakce na splátky

Pokud uděláte s Curve nějakou transakci, tak bude možné tuto částku rozdělit na více splátek. Curve by vám měl teoreticky celou částku vrátit a měsíčně by si měl strhávat částku, kterou si nastavíte.

Možnost správy předplatných

Jestliže máte hodně předplacených služeb, jako je třeba Apple Music, Spotify, Xbox Live a mnohé další a platíte je přes Curve, tak je pro vás na příští rok nachystána skvělá novinka. V aplikaci totiž budete moci tato předplatná zrušit a to pouhým tahem prstu. 

Spojení aplikace s bankou

V Curve bude také možné vidět váš aktuální zůstatek na bankovních účtech. Tedy to samé, co má aktuálně například aplikace Richee.

Apple Pay a další služby

Nesmíte také zapomenout na integraci Apple Pay, Google Pay a Samsung Pay. Na toto se opravdu těším a doufám, že Curve přijde s podporou Apple Pay ještě v první polovině roku 2019. 

To jsou tedy novinky, co nás čekají příští rok. Pokud ve službě ještě nejste, tak si aplikaci můžete stáhnout zdarma na odkazu ZDE. Oficiální stránky služby jsou na odkazu ZDE.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button