iPadiPhoneNovinkyRecenze

SlickWraps – změňte vzhled vašeho iPhonu

Dostali jsme od společnosti EasyCo s.r.o, která stojí za populárním elektronickým obchodem EasyStore.cz k vyzkoušení folii na iPhone SlickWraps. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nechtějí iPhone dávat do obalu, protože potom nejenže se zvýší váha přístroje a také nabyde na objemu, ale i přesto byste chtěli svůj iPhone nějakým způsobem chránit, nebo jen chcete změnit jeho vzhled jsou samolepící fólie SlickWraps ta pravá volba. Já sám mám nalepenou tuto fólii na svém iPhonu 5 již něco přes měsíc a jsem naprosto spokojený.

slickwraps01

Pojďme se na fólie SlickWraps podívat trochu zblízka. Tyto fólie jsou vyřezány z velice kvalitní 3M fólie, takže nemusíte mít strach, že se vám brzy začnou z iPhonu odlepovat. Součástí balení je také průhledná fólie na displej, ale přiznám se, že s tou jsem se neskamarádil. I když mám za sebou nalepenou pěknou řádku fólií jak na iPhony všech generací tak i na iPady u této jsem měl obrovský problém ji nalepit bez bublinek. Ať jsem se snažil jak jsem chtěl, pod fólií na displeji jich zůstávalo nepěkně mnoho a tak jsem se rozhodl ji tedy raději vůbec nepoužívat. Vraťme se tedy zpět k fólii samotné. Já jsem si k testování vybral SlickWraps Carbon Silver – fólii nápadně se podobající svým provedením karbonovým vláknům. Po vybalení produktu budete možná překvapeni, že se vše co k aplikaci potřebujete vejde na jeden malý kus “papíru”. Nelekejte se, je tam úplně všechno. Jak fólie na přední a zadní část (zvolit si můžete napřílad i to zda chcete zakrýt logo Apple na zadní straně či nikoliv) tak i fólie na strany iPhonu. Fólie je velice tenká, takže vašemu iPhonu nepřidá ani na rozměrech a ani na váze. Nalepení fólií na iPhone je záležitostí několika málo minut a protože materiál není průhledný nemusíte se bát bublin. Ani po více než měsíčním používání nemám s touto fólií žádný problém – nikde se neodlepuje.

Jestliže tedy zvažujete dát svému iPhonu unikátní vzhled, tato fólie by vám mohla přijít vhod. Tato fólie samozřejmě neochrání váš iPhone jako některá pouzdra, ale iPhone přinejmenším ochrání před oděrkami. Novinkou jsou ve tmě svítící fólie.

Fólie SlickWraps pro iPhone nebo iPad zakoupíte zde: EasyStore.cz

Součástí balení je:

  • Přední samolepící díl
  • Zadní samolepící díl
  • Boční díly
  • Krytka pro Home Button ve shodném materiálovém provedení jako ostatní díly fólie
  • Mikrovláknový hadřík
  • Kartičku s instrukcemi

Video s návodem jak na instalaci:

Ve tmě svítící fólie:

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button