Novinky

Sledujte s námi jarní Apple keynote. Bude plná novinek

Již za malou chvíli startuje jarní keynote Applu, kde dojde k odhalení několika novinek. Hlavní hvězdnou dne se stane čtyřpalcový iPhone SE, který nabídne výkonný hardware v kompaktním těle. Základní varianta nabídne 16GB interní úložiště, 12Mpx fotoaparát a podporu Apple Pay. Hnacím motorem se stane čipset Apple A9, který doprovodí 2GB operační paměť.

Snímek obrazovky 2016-03-21 v 17.36.57

Pokud se zákulisní zdroje nepletou, dojde k debutu dalšího iPadu s 9,7” displejem. Jeho výbava má částečně vycházet z většího iPadu Pro. Chybět nemá ani podpora pro digitální pero Apple Pencil a Smart Connector pro připojení externí klávesnice. Zkrátka nepřijdou ani majitelé Apple Watch. Kalifornský výrobce údajně oznámí spolupráci s dalšími modními domy. S nejvyšší pravděpodobností přijdou nové pásky či jiné příslušenství.

Celou událost můžete sledovat na této adrese. Stream je dostupný pro všechna zařízení s operačními systémy iOS, OS X a Apple TV. Ochuzeni nebudou ani uživatelé Windows 10 s internetovým prohlížečem Edge. Po skončení se vám přineseme články, v nichž podrobně popíšeme všechny představené novinky.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button