Novinky

Sledujte Český Mac na Instagramu a soutěžte o zajímavé ceny

Patříte mezi naše pravidelné čtenáře a zároveň uživatele Instagramu? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Internetový magazín Český Mac rozšiřuje pole působnosti a kromě Facebooku a Twitteru jsme se rozhodli pro založení profilu na Instagramu. Ptáte se proč a co nás k tomu vedlo? Odpověď je naprosto jednoduchá. Chceme se ještě více přiblížit našim věrným fanouškům, kterých si nesmírně vážíme. Zároveň si uvědomujeme sílu mobilní fotografie, jejíž význam stále stoupá.

instagram

Kromě publikování zajímavých fotografií a videa s Apple tématikou se můžete těšit na jednu podstatnou novinku, kterou hodláme v nejbližších dnech odstartovat. Speciálně pro naše instagramové followery hodláme spustit pravidelnou sérii soutěží o zajímavé ceny. Na úvod můžeme prozradit, že jich nebude málo a šance na výhru bude skutečně vysoká. Na Instagramu nás najdete pod přezdívkou CESKYMAC a hashtagem #ceskymac. Jestliže si nechcete nechat ujít první soutěž, na nic nečekejte a začněte sledovat náš Instagram.

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button