Novinky

Samsung se léta vysmíval iPhonům za chybějící 3,5mm jack. Teď už ho nemají ani jeho nejnovější smartphony

Jihokorejský výrobce telefonů, Samsung, se poslední léta doslova vysmíval ve svých reklamních kampaních Applu za to, že jeho iPhony nemají 3,5mm jack. Nyní vidíme, že Samsung neodhadl situaci a nejnovější model Galaxy A8s také postrádá tento typ konektoru. A ještě k tomu má podivný výřez přímo v displeji.

V Samsungu by se měli měli zamyslet nad tím, jak a zejména proč útočí ve svých reklamách na iPhony. Už jste mohli vidět mnoho reklamních spotů, které narážely například na „notch“, neboli výřez v displeji, či na onen zmíněný 3,5mm jack.

https://www.youtube.com/watch?v=FPhetlu3f2g

Nejnovější Samsung Galaxy A8s totiž disponuje jak výřezem, respektive „dírou“ v displeji, tak mu také chybí 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek. A to jsou přesně ty věci, kterým se Samsung před pár měsíci a možná i lety vysmíval a postavil na nich svoji reklamní kampaň na telefony řady Galaxy. 

https://www.youtube.com/watch?v=-O_MjXbX3VA

Čím víc výřezů, tím víc Samsung

Třešničkou na dortu jsou poté připravované výřezy v displeji, které nám Samsung ukázal a pojmenoval podle písmena, které připomínají. V budoucnosti nás tedy u smartphonů řady Galaxy čeká výřez Infinity-V, Infinity-U a Infinity-O, který už můžeme vidět u představeného Galaxy A8s. 

V Samsungu by si měli uvědomit, že pokud nedisponují nějakou revoluční technologií, kterou konkurence ještě nemá, tak nikdo nemůže vědět, zda budou nebo nebudou mít v budoucnu právě tu technologii, které se vysmívá a kterou i Samsung prakticky shazoval. Společnost je nyní terčem posměchu (minimálně z řad Apple fanoušků) a doufejme, že se do budoucna poučí. 

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button