Novinky

Samsung předběhne Apple a smartphone s duálním fotoaparátem představí dříve

Téměř každý den se k nám valí zprávy o příštím iPhonu s číselným označením 7. Díky ním tak už například víme, že nastupující generace jablečného smartphonu s největší pravděpodobnosti dostane ve své větší variantě Plus duální fotoaparát, který by měl fotografické schopnosti iPhonu posunout opět o kus dále. Tyto zprávy se jistě dostaly také do ústředí Samsungu, kde už se na ně chystá razantní odpověď.

dual-Camera

Podle zprávy z čínských zdrojů by totiž stejným typem foťáku měla disponovat také příští generace oblíbeného androidího phabletu Note. Aby toho nebylo málo, rozhodl se Samsung údajně také o přeskočení číselného označení „šest“. Nový Note by tím pádem měl dostat číslo 7, tedy stejné označení, které ponese další iPhone.

Kromě duálního fotoaparátu by měl příští phablet Samsungu dostat také masivních 6 GB operační paměti, 5.8″ Quad HD displej, na který bude svůj výkon přenášet procesor Snapdragon 823. Konektivitu bude zajišťovat USB-C port. Vzhledem k tomu, že Note 7 dostane také tradiční přídomek Edge, můžeme se těšit i na zahnuté rohy displeje. Představit by se nový Samsung měl zhruba za dva měsíce.

Zdroj

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button