Novinky

Samsung Galaxy S7 a iPhone 6s Plus v drop testu: Výsledek vás ohromí

Dnešní zpráva potěší všechny, kteří se vyžívají v ničení smartphonů. Na serveru YouTube se objevila nová videa, v nichž tvůrci vzali dva nejlepší smartphony současnosti a podrobili je nelítostným testům. Hlavní roli dostal nedávno představený Samsung Galaxy S7 edge a iPhone 6s Plus (recenze). Jako první se můžete podívat, jak jihokoreský model dopadne při pokusech o poškrábání. Nebudeme vás zatěžovat popisováním děje, ostatně od toho je v článku přiložené video. Prozradíme pouze, že Galaxy S7 edge si vedl až překvapivě dobře. O poznání zajímavě se jeví část, kdy dojde ke slovu zapalovač.

Relativně vysoký žár koncentrovaný do jednoho místa se nijak neprojevil na funkčnosti, pouze v oblasti displeje došlo k změně zobrazovacích schopností v podobě zesvětlení. Co se týče tuhosti konstrukce, vývojáři se skutečně vyznamenali. Vlajková loď Samsungu odolala všem snahám o zlomení a vykázala více než dobrý výsledek.

V druhém videu se do ringu proti sobě postavili oba rivalové, aby ukázali, kdo vydrží pád z větší výšky. Jelikož celé video má 11 minut a ne všichni z vás hodlají svůj drahocenný čas věnovat sledováním padajících telefonů, dovolíme si celou zápletku okamžitě prozradit. Při pohledu na konstrukci Galaxy S7 edge tvořenou skleněnými zády je jasné, že nemůže vydržet zázraky. Pavouk zkázy se po zadním krytu rozběhl při pádu z výšky 180 cm, displej se odporoučel až při upuštění z úctyhodné výšky 300 cm. Naprosto stejným podmínkám byl vystaven i iPhone 6s Plus, který celou zkouškou prošel bez jakékoliv újmy.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button