SafariTipy a triky

Safari – klávesové zkratky pro Anonymní procházení

Používáte funkci anonymního procházení v Safari? Dnes vám přinášíme jednoduchý trik jak si vytvořit klávesové zkratky právě pro tuto funkci.

Jak vytvořit klávesové zkratky pro funkci anonymního procházení?

Otevřeme si Předvolby systému a klikneme na položku Klávesnice. Přepneme do menu Klávesové zkratky a klikneme na úplně poslední řádek s názvem Zkratky aplikací. Klikneme na tlačítko + a z rozbalovací nabídky vybereme Safari. Do políčka Název příkazu napíšeme Anonymní procházení, klikneme do posledního políčka a stiskeme požadovanou kombinaci kláves kterou chceme používat pro tuto funkci. Mně osobně nejvíc vyhovuje kombinace kláves CMD ⌘ + + P, ale vy samozřejmě můžete použít zkratku jinou. Zavřeme Předvolby systému a otevřeme Safari. Stiskem vámi zvolené zkratky zapneme Anonymní procházení. Opětovným stiskem Anonymní procházení vypneme.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button