Novinky

Rollei GO! je nový gimbal pro smartphony, který zaujme funkční výbavou a lákavou cenou

Společnost Rollei uvedla nový elektronický stabilizátor Rollei Go! určený pro použití s mobilními telefony. Rollei Go! je tříosý stabilizátor, který nabídne celou řadu funkcí. Konstrukce je přizpůsobena pro všechny smartphony s úhlopříčkou do 6,5 palce. Gimbal umožňuje pohyb a stabilizaci ve třech osách a otáčení o 360° a náklon +/-165°.

Plynulé záběry zaručeny

Rollei GO! nabízí širokou škálu režimů záznamu a se svými třemi osami pohybu dokáže učinit záběry o poznání atraktivnější. V režimu „inception“ zamotáte divákům hlavu díky opravdovému videu s otočením o 360 ° kolem osy záběru. Milovníci časosběrných videí pak ocení dva režimy Motion Timelapse, který přinese do časosběrného videa dynamiku a pohyb, a Timelapse, u kterého je stejně jako u zpomalených záběrů důležitá stabilizace. S efektem Dolly Zoom (efekt Vertigo) si osvojíte efekty velkých filmařů.

Snadné Zoomování a profesionální aplikace 

Ovládání zoomu probíhá za pomoci kolečka, které je umístěno na rukojeti tak, aby bylo ovládání opravdu maximálně intuitivní. Pomocí otočného tlačítka můžete také snadno procházet menu aplikace. Rollei Go! aplikace je k dispozici zdarma pro iOS i Android a můžete s ní přímo ovládat kameru vašeho smartphonu přes gimbal (ISO, vyvážení bílé, rychlost závěrky, zaostření). Příjemným benefitem je standardně dodávané pouzdro, které gimbal chrání při transportech.

Výkonná baterie a praktický mini stativ

Rollei GO! čerpá energii lithium-iontového akumulátoru s kapacitou 2200 mAh, která jej udrží v provozu až 12 hodin provozu. Kompatibilní zařízení je také možné napájet zcela bezdrátové přes indukční nabíjení v rameni gimbalu. Pokud chcete filmovat ve stacionárním režimu nebo třeba postavit gimbal na stůl a nabíjet jej, rozhodně oceníte dodávaný stativ se standardizovaným 1/4 ” závitem. Rollei GO! je již dostupný na českém trhu za velmi lákavou cenu 2 590 Kč.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button