Novinky

Roky čekání jsou u konce. WhatsApp konečně umožní využití jednoho účtu na více telefonech

Čekali jsme dlouho, celosvětově pod této funkcionalitě volali miliony uživatelů. Konečně se však dočkáme. WhatsApp zveřejnil informaci o zavedení možnosti sdílet jeden účet na více telefonech. Pojďme si popsat, jak to vlastně bude fungovat.

Dosud bylo možné využívat účet na několika zařízeních (např. telefon, tablet a počítač), možnost mít ve své flotile dva telefony však chyběla. To se od teď mění. Nově bude možné používat svůj WhatsApp až na 4 zařízeních, nezávisle na typu každého z nich. Po letech tedy můžete své konverzace a hovory provádět současně na svém osobním i pracovním telefonu. Radost tato novinka udělá i malým firmám, které potřebují, aby do jednoho účtu mělo přístup více zaměstnanců.

Pokud nebudete ze svého primárního zařízení delší dobu skrze WhatsApp komunikovat, automaticky budete odhlášení ze všech svých připojených zařízení. Přepínání by mělo být jednoduché, bez nutnosti se nejprve na původním telefonu odhlašovat. Nebude tedy problém začít konverzaci na osobním telefonu a na pracovním ji dokončit.

zdroj: blog.whatsapp.com

Někteří uživatelé hlásí již dostupnost nových funkcí nyní, celosvětově by mělo dojít prostřednictvím aktualizací ke spuštění pro všechny uživatele po celém světě v průběhu následujících několika týdnů. Zároveň by mělo dojít k aktualizaci procesu připojení nových zařízení, prostřednictvím jednorázového kódu z webové aplikace. Už tedy nebude nutné načítat QR kódy, jako tomu bylo doposud.

Co říkáte na tyto novinky? Využijete svůj WhatsApp na dvou nebo více telefonech? Dejte nám vědět.

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Nevyužijeme. Využili bychom možnost využívat účet na několika zařízeních (tj. na tabletu). Na WhatsApp na iPadu čekáme dlouho a zjevně budeme čekat dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button