Recenze

Recenze: Sluchátka Angry Birds Tweeters Deluxe

Dnes vám představím levná, dobře vypadající a perfektně hrající sluchátka od firmy Gear4 ve spolupráci s firmou Rovio.

Hra Angry Birds je celosvětově proslulá a s jejím námětem je prodáváno spoustu věcí (obaly na iPhone a iPod, “žabky”, polštáře atd.), a proto se firma Gear4 rozhodla vyrobit i sluchátka s tímto námětem. Oproti klasické verzi Tweeterů verze deluxe obsahuje špuntová sluchátka i s mikrofonrm a ovládacím tlačítkem. Jejich cena je ve většině obchodů odlišná – nejlevněji je seženete na internetovém obchodu ALZA.

Design

Inspirace hrou Angry Birds je opravdu velká, protože ke každé ojedinělé postavě ze hry Angry Birds (i AB Space) existuje ojedinělá barevná variace sluchátek s obrázkem postavičky na zadní straně sluchátka. Sluchátka mají opravdu úzký kabel, což je vizuálně velmi pěkné. Na kabelu se sluchátkem do pravého ucha naleznete mikrofon s ovládacím tlačítkem – chybí ovšem ovládání hlasitosti. Samotné hlavičky sluchátek jsou vytvarované tak, aby co nejlépe zapadly do ucha – navíc máte v balení sluchátek i další velikosti špuntů.

Využití

Takto dobře designově zpracovaná sluchátka se stylovým obrázkem Angry Birds za cenu do 500,- byste čekali, že poslouží jen jako módní doplněk nebo na občasné poslouchání v MHD, ale nakonec se ukázalo, že jejich poslechová stránka také není vůbec špatná (slušné basy a čistý zvuk), takže je můžete v klidu používat i doma. Nakonec využijete i zabudovaný mikrofon, který je vskutku kvalitně zpracován.

Celkové Hodnocení

Pokud máte rádi Angry Birds, dobré stereo a designové úžasná sluchátka jsou tyto pro vás jako stvořená. Jediným malým nedostatkem je absence ovládání zvuku u ovládacího tlačítka.

František Vlček

Student gymnázia, který se zabývá Applem již od 10 let. Již od svých 6 let praktikuje klasický balet, v němž vyhrál již spoustu ocenění na mezinárodních soutěžích. V poslední době se zabývá Chemií a Biologíí lidského těla. Ve svém volném čase filmuje, stříhá videa, dělá animace a testuje Aplikace a Hry pro Mac a iOS. Po své zkušenosti s Macy by již jiný počítač nechtěl! Motto: " Je otázka, co je pro vědce významnější, zda znalost faktů či fantazie." Albert Einstein

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button