RecenzeTipy a triky

Recenze PureTek™ Roll-On Screen Shield Kit pro iPhone – revoluce v lepení bezpečnostních folií na displej

Ochrana displeje u vašeho iPhone je jedna z nejdůležitějších věcí. Každý kdo se někdy o lepení folie na displej pokoušel ví, že ji správně nalepit není vůbec jednoduché. Ať už to jsou otravné bublinky nebo smítka prachu. Sám jsem lepil folii všem svým kamarádům, známým i rodinným příslušníkům a myslím, že už v tom mám docela praxi. Zpočátku jsem sice několik folií vyhodil a často se mi podařilo správně nalepit folii až na třetí či čtvrtý pokus, když jsem se snažil aby byla bez otravných bublin. Hledal jsem tedy co nejjednodušší způsob lepení a světe div se – podařilo se. K recenzi nám byl společností EasyCo s.r.o. provozovatelem elektronického obchodu EasyStore.cz zapůjčen revoluční nástroj na lepení folie PureTek™ Roll-On Screen Shield Kit pro iPhone 5.

PureTek™ Roll-On Screen Shield Kit pro iPhone 5

Celou recenzi bych mohl v podstatě začít a ukončit jedním slovem – wow. Byl jsem opravdu překvapený jak jednoduše se folie dá nalepit. S tímto kitem je to opravdu hračka. Stačí telefon pořádně očistit, vložit dovnitř a přejet přiloženým aplikačním válcem. Když nepočítám dobu potřebnou na vyčištění telefonu, celá aplikace se dá zvládnout za 5 vteřin.

Postup se dá shrnout do pěti bodů:

 1. Telefon pořádně očistíme mikrovlnovým hadříkem, který je součástí balení.
 2. Telefon vložíme do lůžka, aniž bychom se dotkli očištěné přední strany telefonu.
 3. Telefon pomalým pohybem přejedeme aplikačním válcem. Při pohybu aplikačního válce se folie vysvléká těsně před aplikací na telefon a tím pádem je omezena možnost vniku prachu mezi folii a displej.
 4. Velice opatrně odlepíme zbytek ochrané folie.
 5. Pokud i přes veškerou snahu máme pod displejem bublinky, stačí opakovaně přejet aplikačním válcem po povrchu a bublinky “vyhnat”.

Hotovo, opravdu je to velice jednoduché. Podařilo se mi opravdu nalepit folii za pět vteřin – a bez bublin nebo prachu mezi folii a displejem. Přiznám se, že mě zpočátku odrazovala vyšší cena celého kitu, ale po zkušenosti s aplikací mohu jednoznačně říct, že než kupovat levnější a méně kvalitní folie a trápit se několik desítek minut se zarovnáváním a lepením folie si příště určitě zakoupím PureTek™ Roll-On Screen Shield Kit. Za ten ušetřený čas mi ty utracené peníze stojí. Nehledě na to, že folie v tomto kitu je opravdu velice kvalitní. Pokud v někdy v budoucnu budete potřebovat folii vyměnit, stačí zakoupit další samostatně.

 • Vlastnosti folie PureTek™:
 • Důraz na maximalistickou kvalitu mezi foliemi na trhu
 • Výjimečná optická čistota folie zachovává plný požitek z Retina displeje
 • Dlouhodobě perfektně drží na displeji, po sejmutí nenechává stopy po adhezní vrstvě
 • 4-vrstvá konstrukce
 • Vnější ochranná vrstva s vynikající odolností proti úderům a poškrábání
 • Vrstva zajišťující maximální pevnost
 • Samoregenerační vrstva
 • Vrstva zajišťující dlouhodobou adhezi

Kit pro lepení folie na iPhone 4/4S nebo iPhone 5 zakoupíte v elektronickém obchodu EasyStore.cz.

Protože video vydá za tisíc slov:FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button