Recenze

Recenze Mujjo Tech Case & Tech Kit: luxusní zavazadla pro vaše gadgety

Situaci, kdy se člověk chystá na dovolenou a přemítá nad tím, kam uložit všechny ty kabely, nabíječky, paměťové karty a další elektrohavěť, zná pravděpodobně každý z nás. Většina to řeší tak, že vše nahází do separátní kapsy batohu. To v zásadě ničemu nevadí, ale rozhodně to není tak příjemné, jako když k tomu využijete přímo určený organizér. Osobně jsem v uplynulých týdnech měl možnost vyzkoušet organizéry Tech Case a Tech Kit od společnosti Mujjo, které jsou doslova šité pro technologické náčiní každodenní potřeby. Pojďme se tedy podívat, jak obstály v praxi a zda se vyplatí do takových doplňků investovat.

Mujjo Tech Kit: malá kapsička s velkými možnostmi

Prvním variantou organizéru, kterou Mujjo nabízí, je Tech Kit. Jde o kompaktní kapsičku, která se otevírá na plocho, a tím pádem nabízí perfektní přístup ke všemu, co do ní schováte. Uvnitř najdete dvě elastické kapsy, kam se spolehlivě vejdou například napájecí adaptéry či menší powerbanka. Pro citlivější příslušenství je připravena menší kapsička se zipem, kterou jsem osobně používal pro paměťové karty.

Mujjo Tech Case
foto: CeskyMac.cz | Richard Streit

Kromě toho tu najdete ještě nylonové popruhy, které jsou ideální na zkrocení kabelů a také další kapsu, kam si můžete schovat třeba pas nebo bankovky. Další úložný prostor najdete vně organizéru. Jde o rychle přístupnou kapsičku s magnetickým zavíráním, která se skvěle hodí na věci, k nimž chcete mít rychlý přístup.

Mujjo Tech Case

Mujjo Tech Case
foto: CeskyMac.cz | Richard Streit
Mujjo Tech Kit má rozměry: 17 x 13,5 x 6 centimetrů. Přestože jde o poměrně malou kapsičku, dokáže toho pojmout překvapivě dost. Jejím největším benefitem je možnost úplného rozevření, což zaručuje perfektní přístup ke všem uloženým věcem.

Mujjo Tech Case: kapsa na všechno, co potřebujete mít stále s sebou

Druhý organizér se jmenuje Mujjo Tech Case a v porovnání se svým výše uvedeným příbuzným dokáže pojmout mnohem větší porci nákladu. Tím myslím, že do Tech Case nacpete prakticky všechno technologické příslušenství, které vás napadne. Vnitřek organizéru je rozdělen na dvě asymetrické sekce – každá je totiž jinak velká. Rozdělující přepážka je navíc vybavena z každé strany elastickými kapsami, kam se pohodlně vejde například Magic Mouse, rozměrné napájecí adaptéry a rovnou několik klubek kabelů.

Mujjo Tech Case
foto: CeskyMac.cz | Richard Streit

Mujjo Tech Case

Do Tech Case jsem neměl problém sbalit v zásadě vše na několikadenní rodinnou dovolenou na horách. Do útrob organizéru se mi pohodlně vešla nabíječka a tři baterky k dronu, napájecí adaptér, externí disk, hned několik různých kabelů, druhý telefon a USB-C hub k iPadu. Nutno podotknout, že tím jsem kapacitu organizéru nevyčerpal a pohodlně by se sem ještě pár drobných gadgetů vešlo. Také zde pak nechybí venkovní kapsa, která je v tomto případě na zip a tím pádem se hodí například pro uložení bankovek či osobních dokladů.

Mujjo Tech Case
foto: CeskyMac.cz | Richard Streit

Vnitřní uspořádání a celkové pojetí organizéru je velmi hezky vyřešeno. Jediné, co bych změnil, je otevírání. Osobně bych uvítal, kdyby šlo hlavní kapsu otevřít více do široka.

Mujjo Tech Case má vnější rozměry 23 x 15 x 9 centimetrů. V porovnání s menším sourozencem se do něj vejde o poznání více věcí.

Mujjo Tech Kit a Tech Case: prvotřídní materiály i zpracování

Pro oba typy organizérů platí, že jde o skvěle zpracované doplňky, na kterých okamžitě poznáte, že jde o prémiové produkty. Pochválit musím kvalitní kovové zipy a zejména pevné a perfektně odvedené švy do posledního stehu. Jak Tech Case tak i Tech Kit jsou vyrobeny z voděodolné tkaniny, kterou doplňuje podšívka z recyklovaných materiálů. Všechny kapsy mají z vnitřní strany jemné polstrování, takže všechny vaše gadgety budou v maximálním bezpečí. Je ovšem trochu škoda, že Mujjo nabízí svoje organizéry pouze ve dvou barevných variantách – černá a modrá.

Mujjo Tech Case
foto: CeskyMac.cz | Richard Streit

Jakou variantu vybrat?

Pokud jde o moje postřehy z praxe, tak Tech Kit bych doporučil všem, co cestují převážně nalehko, nebo s sebou netahají tolik příslušenství. Pokud si vystačíte s pár kabely a nabíječkami, jde o perfektní řešení. Jestli se ale neobejdete bez poloviny pracovny a potřebujete mít u sebe vše od externích disků přes paměťové karty až po vícero napájecích adaptérů, tak v tom případě je lepší volbou Tech Case.

Mujjo Tech Case
foto: CeskyMac.cz | Richard Streit

V průběhu testování mi Tech Kit nakonec zabrala přítelkyně, která se do něj s velkou rezervou vešla se vším, co potřebovala na několik dní. To mi ve finále vůbec nevadilo, jelikož do Tech Case jsem dostal úplně všechny gadgety a příslušenství, bez kterých neopouštím domov.

Produkty Mujjo patří mezi luxusnější značky, takže není divu, že tomu odpovídá také cena. Kompaktnější Tech Kit seženete 55 Eur, za větší Tech Case si Mujjo účtuje 75 Eur. Řekněme si na rovinu, že to není zrovna málo. Je však dobré si uvědomit, že technologické doplňky, které si bereme s sebou, stojí podstatně víc, takže proč jim i sobě nedopřát důstojné zavazadlo.

Mujjo Tech Case & Tech Kit

8.3

Design & zpracování

8.5/10

Vnitřní uspořádání

8.0/10

Materiály

8.5/10

Plusy

  • Prémiové zpracování
  • Z odolných materiálů
  • Chytře řešené uspořádání
  • Pomáhají udržet pořádek

Mínusy

  • Pouze dvě barevné varianty
  • Tech Case by mohl jít více otevřít

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button