Aplikace MacNovinkyRecenze

Recenze: MenuTab Pro for Facebook

stahnout-mac-app-store

Dnes vám představím aplikaci, která mi hodně usnadnila procházení sociální sítě Facebook – MenuTab Pro for Facebook. Cena aplikace je 1,59 euro, ale je možné si pořídit i klasickou verzi MenuTab for Facebook, která je však ochuzená o chat v desktop režimu, o podporu dotekových gest a další věci (ještě například odstraňení reklam), které je možno pořídit v In App Purchases, ale za cenu mnohem větší než-li stojí MenuTab Pro for Facebook – proto si myslím, že investovat 1, 59 eura se vyplatí. Firma FIBLAB Ltd. již má za sebou mnoho úspěšných aplikací jako Battery Health nebo Disk Doctor a i tato aplikace se dostává na výsluní Mac App Store.

Celá aplikace má mnoho výhod oproti klasické verzi Facebooku v prohlíeči (jmenuji jen ty nejlepší z nich):

  •  Notifikace jsou pěkně zpracované i s klasickými zvuky z Facebooku
  •  Aplikace zabírá jen ikonku na horní liště (která se zbarvuje podle toho jestli máte notifikace, zprávy nebo žádosti o přátelství – tak se zbarvují i notifikace), ze které vám pak vyleze okénko, jehož velikost si můžete určit vy sami (je i možnost nastavení průhlednosti okna).
  •  Konečně si můžete prohlížet Facebook bez reklam.
  •  Možnost použít skromný mobilní vzhled aplikace.
  •  V desktop (klasickém) módu je možno plně využívat Facebook chat.
  •  Pokud máte na Facebooku někoho, s kým si píšete anglicky nebo jinou z podporovaných řečí, aplikace vám i zkontroluje

Tato aplikace mi neskutečně usnadnila používání sociální sítě Facebook a myslím, že cena 1,59 euro není tak vysoká cena za tyto služby.
stahnout-mac-app-store

František Vlček

Student gymnázia, který se zabývá Applem již od 10 let. Již od svých 6 let praktikuje klasický balet, v němž vyhrál již spoustu ocenění na mezinárodních soutěžích. V poslední době se zabývá Chemií a Biologíí lidského těla. Ve svém volném čase filmuje, stříhá videa, dělá animace a testuje Aplikace a Hry pro Mac a iOS. Po své zkušenosti s Macy by již jiný počítač nechtěl! Motto: " Je otázka, co je pro vědce významnější, zda znalost faktů či fantazie." Albert Einstein

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button