Novinky

Zase jsme o krok blíž k Cyberpunku. Razer představil koncept chytrého respirátoru s RGB osvětlením

Společnost Razer je proslavena tím, že na veletrhu CES vždy přijde s nějakými zajímavými novinkami. V předchozích letech to byl třeba herní laptop se třemi monitory nebo třeba plnohodnotný závodní simulátor. Tento rok není žádnou výjimkou, protože Razer přišel opět se zajímavými kousky. Dočkali jsme se dvou konceptů, propracované herní židle s vestavěným monitorem a chytrého respirátoru s Chroma RGB osvětlením.

Zdroj: Razer

Nebyl by to produkt Razer, kdyby na něm chyběly svítící RGB prvky. Tento fakt potvrdil i tzv. Project Hazel, který byl představený na akci CES 2021. Jedná se o chytrý respirátor, který má opravdu několik překvapivých funkcí, které byste od respirátoru jednoznačně neočekávali. Obličejová maska má výměnné filtry, které spadají pod standard N95 s filtrací nejméně 95 % okolních nečistot, průhlednou přední stranu, aby ostatní lidé mohli vidět váš obličej.

Zdroj: Razer

Další zajímavostí je tzv. VoiceAmp technologie, jejíž účel je, aby váš hlas zněl úplně stejně při nasazeném i sundaném respirátoru. Kvůli této funkci se v vnitru nachází mikrofon. A samozřejmě, se na filtrech nachází i Chroma RGB osvětlení.

https://www.youtube.com/watch?v=FvWiCclESL8&feature=emb_logo

Project Hazel je koncept, tudíž není jisté, zda se tento produkt někdy na trh dostane, ale za mě, je to opravdu povedený kousek a o jeho koupi bych jednoznačně uvažoval.

A co vy? Co si o tomto projektu netradičního respirátoru myslíte? Dejte nám vědět v diskuzi. 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button