Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #29

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

 Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Jak přehrát fotky z iPhonu na televizi?

Chcete se pochlubit fotkami a rádi byste k tomu využili obrazovku televizoru? Možností, jak přehrát fotky z iPhonu/iPadu na televizi je přitom hned několik. (přejít do diskuze)

Jak regulovat spotřebu dat, když používáte iPhone jako hotspot?

Spousta uživatelů používá iPhone jako hotspot pro připojení k internetu, nicméně z podstaty nepříliš štědrým FUP limitům tuzemských operátorů, může velmi rychle dojít k vyčerpání datového balíčku. V odkazované diskuzi se dozvíte, jak tomu předejít. (přejít do diskuze)

Jak na virtualizaci Windows na Macu?

Ačkoli můžete považovat Windows na Macu za hrubé kacířství, existují situace, kdy jednoduše nemáte na výběr. Pokud nad něčím podobným uvažujete, přečtěte si zkušenosti české Apple komunity. (přejít do diskuze)

Jaký kožený řemínek k Apple Watch je nejlepší?

Pokud se ohlížíte po novém řemínku pro Apple Watch, vyzkoušejte pár tipů na tuzemské výrobce. V odkazované diskuzi se také dozvíte zkušenosti s řemínky asijských výrobců. (přejít do diskuze

Proč si (ne)pořídit Apple TV? Co vlastně umí?

Přemýšlíte o Apple TV a zároveň si nejste jistí, zda ji dokážete využít? (přejít do diskuze)

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button