Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #26

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

 

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co dělat, když máte zmatek v Apple ID a iPhone stávkuje?

Trápí vás problémy s Apple ID na vašem zařízení? Vyzkoušejte pár tipů od zkušenějších uživatelů. (přejít do diskuze

Jak dostat video do iTunes?

Chcete dostat své oblíbené filmy do iTunes? Česká Apple komunita vám prozradí, jak na to. (přejít do diskuze)

2016-03-22-1458668177-3694717-iphone_se_at_apple_keynote

Co dělat, když najdete na ulici iPhone?

Toto téma nemá příliš smysl jakkoli rozepisovat. Pokud jste se dostali do stejné situace nebo vás zajímá, jak by reagovali na nalezení iPhonu ostatní, navštivte odkazovanou diskuzi. (přejít do diskuze)

Co dělat s odcházející starou baterií Macbooku?

Přestože Apple na akumulátorech pro vlastní produkty nešetří, jde o spotřební součástku s omezenou dobou funkčnosti. (přejít do diskuze)

Jak dopadají Apple Watch ve srovnání s klasickými hodinkami?

Apple Watch vs klasické hodiny je tématem, které hýbe každým diskuzním fórem. (přejít do diskuze)

Co dělat, když se přestanou synchronizovat fotky do iPadu?

Máte problém s fotkami, které se přestaly synchronizovat do iPadu? Řešení problému není dvakrát přívětivé, ale za to funkční. (přejít do diskuze)

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close