Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #24

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat. 

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co dělat, když fotky v Macu zabírají příliš místa a knihovna nejde přesunout?

Pokud jste někdy prováděli migraci své galerie fotografií, možná se vyplatí zkontrolovat místo na disku. Existuje totiž jistá šance, že po původní galerii vám na disku leží pozůstatky, které mohou zabírat drahocenný prostor na SSD. (přejít do diskuze)

Jaký vliv mají AppleWatch na výdrž baterie iPhonu?

Zajímá vás, jak moc se projeví spárované Apple Watch na výdrž iPhonu? Přečtěte si zkušenosti uživatelů s různými modely iPhonů. (přejít do diskuze)

ios10-macSierra

Mazání a archivace emailů na iOS

Toto téma je spíše určené pro začínající uživatele iOS, kteří stále tápají s ovládáním nativní aplikace pro správu e-mailových účtů. Jestliže se řadíte do stejné skupiny a chcete vědět, jak smazat či archivovat komunikaci, česká Apple komunita vám prozradí, jak na to. (přejít do diskuze)

Proč nejde externí disk naformátovaný Macem připojit k TV?

Tento druh dotazu nepotřebuje delšího komentáře. Pokud vás trápí stejný problém, existuje relativně snadné řešení. (přejít do diskuze)

Co dělat, když zlobí displej iMacu?

Zlobí vás obraz na displeji iMacu či Macbooku? Pokud máte podobné potíže jako tazatel z MacFora, na nic nečekejte a rovnou se vydejte do nejbližšího autorizovaného servisu. (přejít do diskuze)

Která bezdrátová sluchátka jsou nejlepší?

Tento dotaz je naprostou klasikou napříč všemi diskuzními fóry se zaměřením na spotřební elektroniku. S nastupující oblibou bezdrátových sluchátek se uživatelé začínají ohlížet po nástupcích stávajících modelů. V odkazované diskuzi se dozvíte, jak správně vybrat a na co se při koupi zaměřit. (přejít do diskuze)

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button